גירושין

גירושין

הליך הגירושין הינו הליך משפטי ורגשי מורכב. במסגרת ההליך יחולק הרכוש בין בני הזוג, ייקבעו זמניי השהות עם הילדים המשותפים וייקבעו תשלומי המזונות. בנוסף, כאשר בני הזוג נשואים יש לסיים את הקשר הזוגי בביצוע טקס הגט בבית הדין הרבני.
בשל מורכבותו ומשמעותו הרבה של הליך הגירושין, מומלץ להיערך אליו בשלב מוקדם ככל האפשר, לפני ההודעה לבן או בת הזוג על הרצון להתגרש ולפני נקיטת הליך משפטי כלשהו. במסגרת היערכות זו חשוב להתייעץ עם עורך דין שתחום עיסוקו הבלעדי הינו דיני משפחה.

חשוב לדעת: קשה מאד לשנות את גובה תשלומי המזונות לאחר שאלו נקבעים.
זקוקים למידע או ליווי בהליך גירושין? ניתן ליצור איתנו קשר בכל עת להתייעצות.

 
לפרטים ומידע נוסף
חייגו 072-3910707 או מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם:
     

זה קורה. מחליטים להתגרש. איך מתנהלים מכאן?

תהליך גירושין טומן בחובו שינוי משמעותי במהלך החיים, ולא רק בפן הזוגי. תהליך זה דורש התמודדות עם חלוקת רכוש, משמורת על הילדים, התנהלות כלכלית ועוד, כאשר פעמים רבות המחלוקות סביב נושאים אלו גורמים להסלמה ותהליך הגירושין הופך לזירת מלחמה. זה ממש לא חייב להיות ככה אך אם מצאתם את עצמכם בשדה קרב - אתם לא לבד.

פניה אל עורך דין אינה קריאת מלחמה. כיוון שהחוק מורכב, ואנחנו חוששים באופן טבעי מהתוצאות האפשרויות שעשויות להתקבל מתהליך הגירושין, מומלץ לקבל מידע משפטי מקדים שיעזור לנו להבין את התהליך הצפוי לנו, מה אומר החוק, מהן החובות ומהן הזכויות. ידע הוא כוח וחשוב שיהיה לכם אותו.
יש לכם שאלה? אשמח לענות.
seperator

מאמרים מקצועיים שעשויים לעניין אתכם:

גירושין בהסכמה - להפרד באופן הוגן וללא מלחמות
גירושין בהסכמה - להפרד באופן הוגן וללא מלחמות
להגיע להסכם גירושין עם עורך דין משותף, בתהליך קצר הכולל ייעוץ אישי, תכנון כלכלי וקבלת החלטות בנוגע לילדים ללא גורמי רווחה
גירושין המדריך המלא - יוני 2024
גירושין המדריך המלא - יוני 2024
ההחלטה להתגרש אינה פשוטה והשלכותיה משמעותיות על המשך החיים. לפני שמחליטים להתגרש חשוב להכיר את האספקטים השונים של התהליך ואת החשיבות בליווי עורך דין מקצועי לענייני משפחה וגירושין.
עורך דין יואב גולן

זקוקים להכוונה או לליווי משפטי?
בואו לפגישת ייעוץ ללא עלות
התקשרו: 072-3910707

עורך דין יואב גולן

גירושין | דיני משפחה | אפוטרופסות | צוואות | ירושות

כתובת

מצדה 7 בני ברק
מגדל ב.ס.ר 4