אפוטרופסות

אפוטרופסות

כל אדם עשוי לאבד בכל רגע את כשירותו לנהל את חייו בעצמו. אפוטרופסות נדרשת כאשר אדם אינו כשיר לנהל את חייו, לקבל החלטות, לדאוג לצרכיו הבסיסיים וכדומה, זאת בשל מצב רפואי.
באפשרותו של בית המשפט למנות מספר אפוטרופוסים, לחלק ביניהם את תחומי האחריות או לקבוע שימלאו את תפקידם במשותף.

חשוב לדעת: כאשר אדם כשיר ויכול לבחור את הגורם שינהל את חייו, ייפוי כח מתמשך הנו אלטרנטיבה לאפוטרופסות ללא הבירוקרטיה המשפטית.
זקוקים למידע או ליווי בהליך אפוטרופסות? ניתן ליצור איתנו קשר בכל עת להתייעצות.

 
לפרטים ומידע נוסף
חייגו 072-3910707 או מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם:
     

תהליך מינוי או התנגדות לאפוטרופוס הוא מורכב. אשמח לסייע.

אפוטרופוסות לגוף או לרכוש, לקטין או לאדם מבוגר - אלו תהליכים בירוקרטיים מול מערכת המשפט ומטרתם היא להבטיח כי זכויותיו של ה"חסוי" נשמרות והוא זוכה לטיפול המיטבי ולשמירת האינטרסים החוקיים, הכלכליים והרפואיים שלו.

ליווי של עורך דין מקצועי בהליכי אפוטרטפסות יקל עליכם מאד. מכיוון שההליך הוא מורכב, הכנה נכונה, בחינה מקיפה של המקרה וליווי מקצועי ימנעו טעויות ועשויים במידת מה לקצר את התהליך.
יש לכם שאלה? אשמח לענות.
seperator

מאמרים מקצועיים שעשויים לעניין אתכם:

אפוטרופסות – המדריך המלא
אפוטרופסות – המדריך המלא
כל אדם עשוי לאבד בכל רגע את כשירותו לנהל את חייו בעצמו (בשל מחלה, תאונה לא צפויה או התדרדרות בריאותית מהירה). במצב זה יש למנות עבורו אפוטרופוס שידאג לענייניו. הליך המינוי מורכב ולכן, מומלץ לדעת מראש כיצד צפוי להתנהל הליך זה. במאמר זה ריכזנו עבורכם מידע מקיף אודות הליך מינוי האפוטרופוס, סמכויות האפוטרופוס, התנגדות למינוי אפוטרופוס ואף נציג בפניכם אלטרנטיבה מהירה, זולה ויעילה לתהליך ארוך זה.
מינוי אפוטרופוס
מינוי אפוטרופוס
אדם אשר איבד את יכולתו לדאוג לענייניו האישיים, בשל מחלה, מצב נפשי, תאונה וכדומה נקרא חסוי ובשל מצבו ימונה עבורו אפוטרופוס בהחלטת בית משפט. מרגע המינוי, האפוטרופוס הוא בעל הסמכות המשפטית לקבל את כל ההחלטות עבור החסוי ולדאוג לכך שחייו ימשיכו להתנהל בצורה הטובה ביותר המתאפשרת. המאמר שלפניכם מפרט את האספקטים השונים סביב נושא מינוי אפוטרופוס כגון מתי נדרש המינוי, האם ניתן להתנגד ולמה, כמה זמן לוקח למנות אפוטרופוס ועוד.
עורך דין יואב גולן

זקוקים להכוונה או לליווי משפטי?
בואו לפגישת ייעוץ ללא עלות
התקשרו: 072-3910707

עורך דין יואב גולן

גירושין | דיני משפחה | אפוטרופסות | צוואות | ירושות

כתובת

מצדה 7 בני ברק
מגדל ב.ס.ר 4